.......................Každý jste jiný. Proto mám pro každého z Vás individuální řešení........................
Ráda budu Vaší pravou rukou při řešení různých situací v oblasti financí, hypoték, úvěrů a pojištění.
Marek Bešťák
"Rozhodli jsme se pro výstavbu rodinného domu, který jsme chtěli financovat hypotéčním úvěrem. Na doporučení od jedné známé jsem kontaktoval paní Danielu Koptovou, které jsem nastínil naší představu o hypotéce a možnostech financování. Již při prvním setkání bylo poznat, že paní Koptová je odborníkem a její přístup byl jiný než u rádoby finančních poradců. Rozhodli jsem se pro hypotéku u mBank, kdy paní Koptová vše zařídila podle našich představ a na nás byl pouze podpis smlouvy. Tím však péče o klienta ze strany paní Koptové neskončila. Jelikož hypotéku čerpáme postupně, vždy ochotně přijela a pomohla s vyplněním všech potřebných dokumentů potřebných pro další finanční čerpání. Tímto bych chtěl za celou naší rodinu poděkovat paní Daniele Koptové za pomoc při financování našeho bydlení a těším se na další spolupráci."
Miroslav Štrobl
"S paní Koptovou jsme začali spolupracovat kvůli výběru vhodné hypotéky, dnes spravuje kompletní řešení našich domácích financí. Kromě tolik potřebného přehledu o finančních produktech si ceníme i časové flexibility a příjemné komunikace, která činí všechna ta čísla a grafy mnohem snesitelnějšími."
Klient
Kontakt na PFP – pani Koptovou jsem dostal náhodně při prohlídce bytu. Jsem se službami velmi spokojen. Paní Koptová nám ve všem poradila a pomohla i v administrativních záležitostech. Doporučuji.
Paní Lucie Němcová
"V době, kdy jsme s manželem začali uvažovat o koupi rodinného domku, jsem navštívila několik bankovních institucí a informovala se o podmínkách různých hypoték. Jenže každá banka se zajímá a propaguje pouze své produkty, což je samozřejmě pochopitelné, ale "běžný" člověk se v tom těžko vyzná.
Po určité době, kdy jsme se bezradně probírali různými nabídkami, jsme dostali tip na paní Danielu Koptovou, DiS – finanční poradkyni PFP s.r.o. Již její první a velmi příjemné přijetí nám dalo naději, že se přeci jen svého rodinného domku nebudeme muset vzdát. Nejprve se nás vyptala na požadavky a představy, poté nám vysvětlila, co je možné a o co všechno se můžeme pokusit. Při druhé návštěvě už pro nás měla připraveno několik možností pro řešení našich finančních potřeb. U každé možnosti jsme společně probrali přednosti i nevýhody. Trpělivě vysvětlovala, přepočítávala a přizpůsobovala našim konkrétním přáním. Díky její pomoci jsme došli k pro nás nejlepší variantě financování koupě rodinného domu. Byli a jsme s prací této finanční poradkyně tak spokojeni, že jejích služeb využíváme i nadále. Řešili jsme osobní pojistky, pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti, dokonce i pojistky pro náš "autopark".
Také pro nás připravila propočet možností různých finančních investic, připojištění apod., aby nám kompletně přiblížila naše možnosti nyní a do budoucna. Do ničeho nás nikdy nenutila a to je dle mého názoru to, co nám dalo jistotu, že jsme v těch správných rukách. Velmi ochotně si s námi domlouvala schůzky jak v kanceláři, tak v případě nutnosti i u nás doma. Prostě poskytla nám veškerý servis, který jsme si jen mohli představit.
A tak bych paní Koptové chtěla i touto cestou velice poděkovat a vyjádřit svůj obdiv nad jejím přístupem ke klientům. Mohu jen vřele doporučit a tak i dělám."
Spolupracující realitní kancelář
"Pokud je někdo na něco specialista, tak to pro mne znamená , že svoje řemeslo má ovládat bravurně. Pro mé klienty to především znamená kvalifikované, odborné informace o finančních ústavech a jejich službách, umění porovnat jednotlivé nabídky a zajistit a vyhodnotit ty, které jsou pro klienta v jeho dané situaci nejvýhodnější. Klienti naší realitní kanceláře využívají služeb hypoteční a finanční specialistky Daniely Koptové dlouhodobě. Jedná se jak o zajištění financování koupě svých nemovitostí přes realitní kancelář, tak i dalších služeb s tím spojených – pojištění domácností, budov, dále refinancování stávajících hypoték za lepších podmínek a v neposlední řadě kompletní správu finančního portfolia s ohledem na finanční možnosti klienta, jeho situaci a krátkodobému i dlouhodobému finančnímu výhledu. Díky několikaleté spolupráci, letité praxi v oboru a velmi příjemnému a pohotovému jednání s mými klienty mohu konstatovat, že řada nemovitostí naší realitní kanceláře byla prodána především díky finanční odbornosti spolupracující hypoteční specialistky Daniely Koptové."
Pan Veselý
"Dobrý den,chtěl jsem Vám poděkovat za Vaši výbornou práci a za vše co jste pro nás udělala.Byli jsme moc spokojeni. Ještě jednou velké DÍKY."
Paní Sandnerová
" Na paní Koptovou jsem dostala dobré reference od mého známého a vzhledem k tomu, že jsem chtela jednak usetrit svůj cas zjistováním informací v ruznych bankach, tak jsem potrebovala také orientaci v bankovních produktech, a tu mi nemuže dat nikdo jiny, než specialista a znaly v oboru, jsem tedy paní Koptovou oslovila a dala jí plnou důvěru. Moji důvěru nezklamala a zároveň mne těší, že podpisem smlouvy o hypotece její péče o mne neskončila. Paní Koptová je důvěryhodná, ochotná a příjemná dáma , profesionální ve svém oboru. Vznikne – li jakykoliv problém při vyřizování uveru, okamžitě jej s ochotou , flexibilně a i uspechem řeší. Mohla jsem a nadale mohu se na ni obrátit a nemusím čekat dlouho na odpověď, což považuji , ze svych jinych zkušenností , také za její přednost. Hypoteku mi " ušila na míru " podle mých potřeb a požadavků. Jsem s paní Koptovou a jejimi službami velmi spokojena. "
Daniela Koptová, DiS.                       Kancelář:
mobil: +420 775681051                       PFP for you, s.r.o. 
daniela.koptova@pfpsro.cz                 Barrandova 14  
www.vasepenize.nolimit.cz                  Plzeň-Slovany, 326 00
logo Kopta reality).png
Specialista na Plzeňsko, člen Realitní komory České republiky
PFP logo nové.jpg.bmp
Profesionální finanční poradenství Vašeho kraje
koncerty, texty, MP3
Prodej hydroponických rostlin, poradenství - design, údržba.
Vynikající a vtipná one man show v podání Honzy Holíka.

Do jaké banky půjdete zažádat o hypotéku na své bydlení?

jdu tam, kde mám účet (1754 | 25%)
Daniela Koptová, DiS.; kancelář: PFP for you, s.r.o., Barrandova 14, 326 00 PLZEŇ; tel: 775681051, e-mail: daniela.koptova@pfpsro.cz, www.vasepenize.nolimit.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one